SPA & SAĞLIK

SPA, SAUNA , TUZ ODALARI, Şok Odaları konularında firmamızın deneyimlerinden faydanalanmak için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

SPA & Sağlık

SPA, SAUNA , Tuz Odaları,  Şok Odaları konularında ihtiyacınız olan herşey için.

SPA,  Orijinal adı ile “Sanitas Per Aquam” (SPA) yani “Sudan Gelen Sağlık”, Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir. Su ile iyileşme, suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerde (akıtma, damlama, duşlama, püskürtme) uygulanması ile kazanılan dinlenme ve ferahlama duygularının edinildiği bütünleyici terapi anlamında kullanılmaktadır.

Sauna, İnsan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir.

Tuz Odaları, Tuz terapisi veya diğer adıyla Haloterapi, deri hastalıkları, astım, bronşit ve diğer solunum yolu hastalıklarının tedavisine katkıda bulunup halkın oldukça ilgisini çekmekle birlikte, hekimlerin tedaviyi destekleyici terapi olarak gördükleri bir uygulamadır.

Yukarıdaki ürünlere sahip olmak için bize ulaşın

SAUNA

SPA & WELLNESS

BUHAR ODASI